Prunning october glory

Arborist Forum

Help Support Arborist Forum:

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, and others.
Nie, nestrihajte ani netvarujte. Potrebuje rásť, potrebuje viac energie z listov. Dostatok času v budúcnosti na prerezávanie. Vaša tráva je veľmi zelená, ale javorové listy sú žlté?
yes i take care of the grass , na trávnik mám dobré hnojivo.I hope it's not an Armstrong cultivar.if only it was autumn blaze
 
Takto vyzerá mladý acer freeman armstrong.https://www.google.com/search?q=acer+freemanii+armstrong&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&sxsrf=ALiCzsZZSPlWgm82PQkKn80BaIFMd9FyaQ:1651955376415&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi7_JSrnc73AhVDuKQKHY9GDTIQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=560&dpr =3#imgrc=UI-V7SeRFTv2yM
Do you think I'm so unlucky and it's armstrong? I wouldn't want that tree.
 
You can't compare pictures at this stage to identify cultivars. Either the tree was labeled and identified at the nursery, should of had a tag on it when you bought it. Or you have to wait and let it grow to see what shape the canopy develops.
See if you can green up the maples with a little fertilizer.
 
V tejto fáze nemôžete porovnávať obrázky na identifikáciu kultivarov. Buď bol strom označený a identifikovaný v škôlke, mal by mať štítok, keď ste ho kúpili. Alebo musíte počkať a nechať narásť, aby ste videli, aký tvar sa baldachýn vyvinie.
Pozrite sa, či môžete javory ozeleniť trochou hnojiva.
Kúpil som ho ako červený javor. Ale podla mna to nie je cerveny javor ale je to acer freeman. Keď porovnám listy.in fact, it does not have the same yellow leaves as in the photo.
 
Je to hybridný javor, môže to byť prirodzene narastajúci Freeman alebo niektorý z iných kultivarov.
najdôležitejšie je, že sa nikdy presne nedozviem, čo to je alebo možno v ďalekej budúcnosti.should you have something so planted in the yard?
 
Akonáhle začne dosahovať zrelosť, môžete kultivar identifikovať podľa tvaru koruny.
to je veľké riziko. Chcel som pekný stromček a s peknou jesennou červenou. Preto som si kúpil acer coloring rubrum. No toto nebolo v pláne.should I leave him planted?
 
Máte pekný stromček, ktorý vám dopraje pekné jesenné farby. Nechajte to rásť, myslím, že s tým budete spokojní, dajte tomu šancu.

Máte pekný stromček, ktorý vám dodá pekné jesenné farby. Nechajte to rásť, myslím, že s tým budete spokojní, dajte tomu šancu.
nevyzerá to na pekné jesenné farby20211008_162314.jpg
 

Latest posts

Back
Top